Haber Blogu

Yeni Renault Megane 3 Coupe ve Hatchback Fiyatları (2009)

Renault Megane yeni yüzü ile 1 Mayıs’tan itibaren Türkiye pazarında. Peki Yeni Megane’da neler yeni ?

Fransız araç üreticisi Renault C sınıfı otomobil gamında Megane 3‘ü Türkiye pazarına sokuyor. Yeni Megane; sportif hatları, güçlendirilmiş yol tutuşu, zenginleştirilmiş donanımsal özellikleri ve araç içi ergonomisi ile hem güvenlik, hem de daha iyi bir sürüş keyfi vaat ediyor.

İşte size 2009 Yeni Megane 3‘ü yakından tanımanız için kısa bir video gösterimi:

dailymotion.com/swf/x6r7ra_new-renault-megane-3-usa_auto&related=1″>

Peki ya Fiyat ?

Renault Türkiye 2009 Yeni Megane 3 Hatchback için fiyat aralığının 31 bin 250 TL ile 37 bin 950 TL arasında, Yeni Megane 3 Coupe için ise aralığın, 36 bin 750 TL ile 39 bin 950 TL olduğu bilgisini veriyor.

NOT: Yukarıdaki bilgilerin doğruluğu ve güncelliği garanti edilemez. Kesin ve güncel bilgi alabilmek için lütfen firma ile görüşünüz.

İlginizi Çekebilir

Etiketler: , , , , , , , ,

oyun

Şimdi Söz Sizde - Yorum Yapın

 

Sosyal Medya

Biliyor muydunuz?

2008 yılında yayım hayatına başlayan YazBuraya.com Haber Blogu, her gün Türkiye ve Dünya gündemindeki önemli olayları okurları ile birlikte yorumlayan, Türkiye'nin en büyük Haber Blogu projesidir.

 

2009 ve 2010 yıllarında "En İyi Haber Blogu" seçilen YazBuraya.com'u şu an (siz de dahil) toplam 18 Kullanıcı çevrimiçi olarak izlemektedir.

 

YazBuraya.com, yayım hayatına başladığı günden beri kazandığı başarılar ve röportajları ile defalarca görsel ve yazılı basında yer bulmuş, Türkiye'nin alanında nadir BLOG oluşumları arasında gösterilmektedir.

 

Projenin basında yer alan haberlerini okumak için Burayı Site haritamızı incelemek için Burayı kullanabilirsiniz.

Giriş - Google - Alexa - Xhtml - WordPress - Haber Blogu 2008-2011 Tüm Hakları Saklıdır.