Haber Blogu

Ücretsiz Rapid Premium Hesap Açma

Ünlü dosya paylaşım sitesi Rapidshare, rakiplerine kaptırdığı sektör liderliğini geri kazanmak adına ücretsiz premium hesap dağıtıyor.

Yaklaşık 2 yıldır ücretsiz dosya aktarımına getirdiği kısıtlamalar ile download işlemini çileye dönüştüren Rapid, kendisini ünlü eden eski yöntemi yeniden canlandırıyor.

Pazar payını yükseltmek ve kaybettiği trafiği geri kazanmak isteyen şirket, ücretsiz premium hesap dağıtma yoluna gitti. Ancak bu noktada kullanıcıları enteresan bir süpriz bekliyor. Zira rapidshare anasayfasında; Crate your Premium Accaunt now – It’s free (Şimdi, Premium hesabınızı oluşturun – Ücretsiz)  bölümünü doldurup, e-mail adresinize gelen form ile sisteme üye olduğunuzda, ücretsiz hesabınızın sadece upload’u kapsadığını fark ediyorsunuz.  Kısacası download (indirme) bölümünde, bahsedilen Premium’dan eser yok.

Bir nevi laf cambazlığı ile üye toplamaya çalışan Rapidshare’ın bu yöntemle eski günlerine dönüp, dönemeyeceği bilinmez ancak eğer sizde yükleme işlemleriniz için rapid’den ücretsiz özel üyelik edinmek istiyorsanız; Bu Sayfada istenen bilgileri doldurarak, elektronik posta adresinize gelecek kayıt formu yardımıyla hesabınızı aktifleştirebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Etiketler: , ,

oyun

1 Yorum var “Ücretsiz Rapid Premium Hesap Açma”

  1. sedat batmaz diyor ki:

    en iyi rapid bence

Şimdi Söz Sizde - Yorum Yapın

 

Sosyal Medya

Biliyor muydunuz?

2008 yılında yayım hayatına başlayan YazBuraya.com Haber Blogu, her gün Türkiye ve Dünya gündemindeki önemli olayları okurları ile birlikte yorumlayan, Türkiye'nin en büyük Haber Blogu projesidir.

 

2009 ve 2010 yıllarında "En İyi Haber Blogu" seçilen YazBuraya.com'u şu an (siz de dahil) toplam 19 Kullanıcı çevrimiçi olarak izlemektedir.

 

YazBuraya.com, yayım hayatına başladığı günden beri kazandığı başarılar ve röportajları ile defalarca görsel ve yazılı basında yer bulmuş, Türkiye'nin alanında nadir BLOG oluşumları arasında gösterilmektedir.

 

Projenin basında yer alan haberlerini okumak için Burayı Site haritamızı incelemek için Burayı kullanabilirsiniz.

Giriş - Google - Alexa - Xhtml - WordPress - Haber Blogu 2008-2011 Tüm Hakları Saklıdır.