Haber Blogu

Taksim Meydanı Mobese Canlı Yayın izle

Taksim meydanı, trafiği daima yoğun olan bölgelerdendir… İstanbullular yıllardan beri  büyük bir metropolde yaşamanın kaçınılmaz sonucu olarak  “trafik sıkışıklığı” ile  her gün mücadele etmek zorundadırlar. Özellikle iş dönüşü sıkışan trafiğin, insanı nasıl çileden çıkarabileceğini ancak yaşayan bilir.

Lafı daha fazla uzatmadan trafik durumunu veya meydanda olan biteni canlı olarak izlemek isteyen okurlarımız için, İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından sağlanmakta olan Taksim Mobese kamera görüntülerini canlı olarak sizlerle paylaşalım istiyoruz..

İşte canlı canlı Taksim meydanı: (windows media player gerekir)

microsoft.com/activex/controls/mplayer/en/nsmp2inf.cab#Version=5,1,52,701″ standby=”Microsoft Windows Media Player bileşenleri yükleniyor…” type=”application/x-oleobject” viewastext=”" height=”400″ width=”585″>

NOT: Görüntülerdeki teknik aksaklıklardan yazburaya.com sorumlu değildir.

İlginizi Çekebilir

Etiketler: , , , ,

oyun

11 Yorumcu var “Taksim Meydanı Mobese Canlı Yayın izle”

  1. furkan özer diyor ki:

    hayatta sevgi olsun yeter

Şimdi Söz Sizde - Yorum Yapın

 

Sosyal Medya

Biliyor muydunuz?

2008 yılında yayım hayatına başlayan YazBuraya.com Haber Blogu, her gün Türkiye ve Dünya gündemindeki önemli olayları okurları ile birlikte yorumlayan, Türkiye'nin en büyük Haber Blogu projesidir.

 

2009 ve 2010 yıllarında "En İyi Haber Blogu" seçilen YazBuraya.com'u şu an (siz de dahil) toplam 19 Kullanıcı çevrimiçi olarak izlemektedir.

 

YazBuraya.com, yayım hayatına başladığı günden beri kazandığı başarılar ve röportajları ile defalarca görsel ve yazılı basında yer bulmuş, Türkiye'nin alanında nadir BLOG oluşumları arasında gösterilmektedir.

 

Projenin basında yer alan haberlerini okumak için Burayı Site haritamızı incelemek için Burayı kullanabilirsiniz.

Giriş - Google - Alexa - Xhtml - WordPress - Haber Blogu 2008-2011 Tüm Hakları Saklıdır.