Haber Blogu

Sel Malları Nereden Alınır ? (LCD – Bilgisayar- Kanepe’de Süper Ucuzluk)

İstanbul İkitelli‘de yaşanan sel felaketinin ardından sel’den etkilenen bazı ürünlerini neredeyse dörtte bir fiyata satışa çıkaran mağzalar yoğun ilgi yüzünden gelen talebi karşılamakta zorlanıyor.

İkitelli‘deki “sel tasfiyesi”  Evkur mağzası’nın deposunda da son sürat devam etmekte. Vatandaş piyasa fiyatının çok altında satışa çıkan ve sel yüzünden çamura bulanmış; porselen takımlar, yatak örtüleri ve mobilyalara büyük ilgi gösteriyor.  Yıkandıktan sonra temiz ve kullanılır hale geleceği düşünülen bu ürün grupları şu sıralar büyük rağbet görmete.

Sel satışları‘nın asıl süprizi ise önümüzdeki günlerde satışa çıkması beklenen LCD, Plazma TV ve Bilgisayar gibi elektronik ürün grupları olacak. Zira şu sıralar teknik incelemeleri yapılan ürünlerin garantili ve piyasa fiyatının 1/4′ü baz alınarak satışa sunulması planlanıyor.

Şansınız varsa 500 ila 700 TL arası fiyatlarla bir LCD veya Plazma TV edinebilirsiniz.

İlgilenen okurlarımız için Evkur‘un İkitelli deposu:

Uyarı: Bu haberde yer alan bilgilerin doğruluğu ve/veya kesinliği garanti edilemez.

İlginizi Çekebilir

Etiketler: , , , , , , , , ,

oyun

1 Yorum var “Sel Malları Nereden Alınır ? (LCD – Bilgisayar- Kanepe’de Süper Ucuzluk)”

  1. Celix diyor ki:

    Bu günlerde istanbula gitmeyi planlıyordum ve hazır gitmişken sel mallarından da biraz alayım diyordum. Ama bu sel mallarının nerde satıldığını bilmiyordum. Sayenizde öğrenmiş oldum. Elinize sağlık.

Şimdi Söz Sizde - Yorum Yapın

 

Sosyal Medya

Biliyor muydunuz?

2008 yılında yayım hayatına başlayan YazBuraya.com Haber Blogu, her gün Türkiye ve Dünya gündemindeki önemli olayları okurları ile birlikte yorumlayan, Türkiye'nin en büyük Haber Blogu projesidir.

 

2009 ve 2010 yıllarında "En İyi Haber Blogu" seçilen YazBuraya.com'u şu an (siz de dahil) toplam 19 Kullanıcı çevrimiçi olarak izlemektedir.

 

YazBuraya.com, yayım hayatına başladığı günden beri kazandığı başarılar ve röportajları ile defalarca görsel ve yazılı basında yer bulmuş, Türkiye'nin alanında nadir BLOG oluşumları arasında gösterilmektedir.

 

Projenin basında yer alan haberlerini okumak için Burayı Site haritamızı incelemek için Burayı kullanabilirsiniz.

Giriş - Google - Alexa - Xhtml - WordPress - Haber Blogu 2008-2011 Tüm Hakları Saklıdır.