Haber Blogu

Sanalika balık tutma eşya kopyalama ve para hilesi

Binlerce kullanıcı tarafından oynanan Sanalika oyununu daha eğlenceli hale getirmek ister misiniz?

Sanalika, internet üzeriden sanal bir karakter belirlemenizi ve onu bu gerçek dışı dünyada yönettiğiniz karakteri geliştirmenizi amaçlayan web tabanlı bir eğlence alternatifi…

Popüler bir uygulama olması sebebiyle meraklıları tarafından sanalika için bir çok hile gün yüzüne çıkarılımış durumda. Bunlar arasında otomatik balık tutma, para kazanma, eşya kopyalama, (bir diğer ismi ile çoğaltma) hileleri ve Vip kullanıcı olarak daha hızlı gelişme alternatifleri de mevcut. Gayet tabi vip bir hile değil, oyun içinde sosyalleştikçe alacağınız bir mertebe olarak düşünülmeli.

Sanalika Balık Tutma Programı

Bu hile ile oyunda karakterimize bilgisayar başında olmasak dahi balık tuttura biliyoruz. Deniz kenarına gidip, oltanızı denize atın, internetten bulup indireceğiniz “Balık Tutar” hile programını çalıştırıp, “Tutmaya Başla” radyo düğmesine basın. İşte hepsi bu. Burada unutmamanız gereken önemli bir nokta; internette dolaşan pek çok hile programının “keylogger” olarak tasarlanmış olma ihtimali olabileceğidir. Bu yüzden indirdiğiniz tüm dosyaları kullanmadan önce mutlaka virüs taramasından geçirin.

Para (Sanil) Kazanma Hilesi

Sanalika oynarken bir çok yoldan para kazanmanız mümkün ancak ben para kazanmak için günlerce balık tutup, sakız felan satamam diyorsanız, sanil hesabınızı şişirmek için kullanacağınız hile; yazı yazma yerine 10sanil/no1223= girmek olmalı.

Önemli Not: Güncellenen para hilelerini Facebook hayran sayfamızdan anında takip edebilirsiniz. Burayı Tıklayın

Eşya kopyalama (çoğaltma) hilesi

Mevcut bir eşyanızı kopyalamak veya çoğaltmak istiyorsanız uygulayacağınız yöntem çok basit.  Öncelikle kopyalamak istediğiniz eşyayı elinize alın, bu eşya ile birlikte sevgi apartmanı asansörüne binin, asansörde süre tam dolacakken eşyayı bırakın (seri olmanız çok önemli) eğer zamanlamayı doğru yaptıysanız, kopyalamayı başardınız demektir. Artık çantanızda aynı eşyadan bir tane daha var.

Sanalika’da nasıl hızlı Vip olunur

Sanalika oyununda vip üyelik sistemi ile pek çok avantajı aynı anda yaşarsınız. Örneğin sadece üyelere özel oyun içi cep telefonu sahibi olur, size özel fısıldama butonu ile konuşabilir ve seçkin Anemon Sitesi‘nde oturabilirsiniz. Vip olmak için sosyallik seviyenizi ve madalyalarınızı arttırmanız gerekli.  Hızlı vip olmak için ise oyunu çok sık oynamak dışında yapılabilecek çok fazla birşey yok.

İlginizi Çekebilir

Etiketler: , , , , ,

oyun

180 Yorumcu var “Sanalika balık tutma eşya kopyalama ve para hilesi”

 1. Alp Karahan diyor ki:

  arkadaşlar bana çar verenleri yaparım ama en az 1 tane mikro vip fln olmalı mikro vipte yapabilirim ezik çarlara ama şartım yok.Mutlu günler.

 2. eren EKİCİ diyor ki:

  NASIL YA PARA HİLESİ BEN ANLAMADIM

 3. kayip_prenses06 diyor ki:

  ya arkadaşlar ben de yapamıyodum ama sonradan google chrome’dan yaptım oluyo ordan deneyin ayrıca 10sanil/no1223= yerine 300sanil/no1223= yazabilirsiniz o sizin kararınıza kalmış

 4. İbrahim Kuşadası diyor ki:

  sen oraya 10sanil/no1223= yazıyosun o yuzden öyle geliyor 10 yerine 10000 yaz…

 5. kadir diyor ki:

  Harika bir şekilde çalışmakta. Teşekkürler

 6. nuri baydır diyor ki:

  balık tutmak istiyorum

 7. hakan diyor ki:

  arkadaşlar hile gogl corumda olr

 8. mert diyor ki:

  para oluyo yaptım ama hep 10 sanil gelio…

 9. berra bekil diyor ki:

  yha ben onları yapamam çok saçma bence sadece kolay olsun yeter yok onu yapacağım yok bunu yapacağım hiç uğraşamam

Şimdi Söz Sizde - Yorum Yapın

 

Sosyal Medya

Biliyor muydunuz?

2008 yılında yayım hayatına başlayan YazBuraya.com Haber Blogu, her gün Türkiye ve Dünya gündemindeki önemli olayları okurları ile birlikte yorumlayan, Türkiye'nin en büyük Haber Blogu projesidir.

 

2009 ve 2010 yıllarında "En İyi Haber Blogu" seçilen YazBuraya.com'u şu an (siz de dahil) toplam 114 Kullanıcı çevrimiçi olarak izlemektedir.

 

YazBuraya.com, yayım hayatına başladığı günden beri kazandığı başarılar ve röportajları ile defalarca görsel ve yazılı basında yer bulmuş, Türkiye'nin alanında nadir BLOG oluşumları arasında gösterilmektedir.

 

Projenin basında yer alan haberlerini okumak için Burayı Site haritamızı incelemek için Burayı kullanabilirsiniz.

Giriş - Google - Alexa - Xhtml - WordPress - Haber Blogu 2008-2011 Tüm Hakları Saklıdır.