Haber Blogu

Pes 2010 Türkçe Spiker yaması indir

Pes 2010 tutkunları büyük bir heyecanla beklediği Pes 2010 Türkçe Spiker indir linki an itibariyle hazır.

Popüler futbol oyunu Pes 2010 için oyunun üreticisi Konami şirketinin yayımladığı herhangi resmi bir Türkçe ses dosyası bulunmamasına karşın, meraklıları tarafından geliştirilen 2010 Türkçe Spiker yama sayesinde, bir çok Türk oyunsever artık kendi dilinde anlatılan bir futbol oyunu oynayabiliyor.

Pes için ilk olarak bir önceki versiyona uyarlanmış haliyle yayınlanan  PES 2010 Türkçe spiker yaması’nın yeni versiyonu için hummalı bir çalışma yürütüldü.

Kimi sitelerde konu ile ilgili spekülasyonlar yapılsa da şimdilik ilgili patchspiker yaması sorunsuz olarak çalışmakta.

Ses dosyalarını büyük bir özenle hazırlayan ekip, spiker kayıtlarını da bir sütüdyoda gerçekleştirdi.  Ayrıca oyunun üreticisi Konami’nin yerleştirdiği orjinal ses dosyalarına ulaşmak içinde ekip, büyük çaba sarf etti…

PES 2010 Türkçe Spiker yaması 68 mb boyutlarında ve BURADAN indirilebilir.  (rar şifresi:aindir.com) Türkçe Spikeri indirdikten sonra lütfen indirdiğiniz dosyayı kullanmadan önce virüs taramasından geçirmeyi ihmal etmeyin.

İlginizi Çekebilir

Etiketler: , , , , ,

oyun

5 Yorumcu var “Pes 2010 Türkçe Spiker yaması indir”

 1. hasan aslıyüksek diyor ki:

  arkadaşlar lütfen yardım edin indirdikten sonra neyapacağız

 2. mert kılıçkaya diyor ki:

  indirdikten sonra nasıl kuruyoruz peki

 3. deniz sadsa diyor ki:

  :oops: nasıl indiriliyo bilen varmı varsa solesın :oops:

 4. onur diyor ki:

  süper bişi yaw benim sitemede upload etceem izninle tabii

 5. metehan karadağ diyor ki:

  Saygılar,
  Ben pes milli oyuncusuyum ve bu müthiş bir şey pes de genellikle ingilizce anlatım oluyor bilirsiniz eğer pes in oynama yüzdesi yükselirse ne mutlu ama biliyorsunuz ki 10 çocuktan sadece üçü pes oynuyor ama bu 5e 6ya yükselirse çok güzel olur.
  saygılar,,,,,

Şimdi Söz Sizde - Yorum Yapın

 

Sosyal Medya

Biliyor muydunuz?

2008 yılında yayım hayatına başlayan YazBuraya.com Haber Blogu, her gün Türkiye ve Dünya gündemindeki önemli olayları okurları ile birlikte yorumlayan, Türkiye'nin en büyük Haber Blogu projesidir.

 

2009 ve 2010 yıllarında "En İyi Haber Blogu" seçilen YazBuraya.com'u şu an (siz de dahil) toplam 110 Kullanıcı çevrimiçi olarak izlemektedir.

 

YazBuraya.com, yayım hayatına başladığı günden beri kazandığı başarılar ve röportajları ile defalarca görsel ve yazılı basında yer bulmuş, Türkiye'nin alanında nadir BLOG oluşumları arasında gösterilmektedir.

 

Projenin basında yer alan haberlerini okumak için Burayı Site haritamızı incelemek için Burayı kullanabilirsiniz.

Giriş - Google - Alexa - Xhtml - WordPress - Haber Blogu 2008-2011 Tüm Hakları Saklıdır.