Haber Blogu

MSN 9 Tam Sürüm indir

MSN 9 Dünya çapında 30 milyonun üzerinde aktif kullanıcısı olan ve Windows Live program serisine entegre olarak geliştirilen Windows Live Messenger (MSN) ın son sürümü (Kararlı sürüm) Build 14.0.8050.1202 sürüm kodu ile kullanıcılara açıldı.

Hemen belirtelim Yeni servisleri kurarken biraz sabırlı olmanız gerekiyor. İlk indirdiğiniz dosyanın küçük boyutuna aldanmamalısınız. Asıl indirme işlemi, o dosyayı çalıştırdıktan sonra başlıyor ve internet bağlantınızın hızına göre değişken sürelerde tamamlanıyor. Yükleme işlemleri bittikten sonra  bilgisayarınızı yeniden başlatmanız gerekiyor.

MSN 9 Türkçe BURDAN INDIREBILIRSINIZ

Hangi sürümü kullanıyorsunuz ?

MSN pencerenizdeki Yardım menüsüne tıklayın ve açılan seçeneklerden de Hakkında kısmına tıklayın. Gelen ekranda, hangi sürüm MSN kullandığınız belirecektir.

İlginizi Çekebilir

Etiketler: , , , ,

oyun

11 Yorumcu var “MSN 9 Tam Sürüm indir”

  1. hakan sümer diyor ki:

    guzelmış

Şimdi Söz Sizde - Yorum Yapın

 

Sosyal Medya

Biliyor muydunuz?

2008 yılında yayım hayatına başlayan YazBuraya.com Haber Blogu, her gün Türkiye ve Dünya gündemindeki önemli olayları okurları ile birlikte yorumlayan, Türkiye'nin en büyük Haber Blogu projesidir.

 

2009 ve 2010 yıllarında "En İyi Haber Blogu" seçilen YazBuraya.com'u şu an (siz de dahil) toplam 110 Kullanıcı çevrimiçi olarak izlemektedir.

 

YazBuraya.com, yayım hayatına başladığı günden beri kazandığı başarılar ve röportajları ile defalarca görsel ve yazılı basında yer bulmuş, Türkiye'nin alanında nadir BLOG oluşumları arasında gösterilmektedir.

 

Projenin basında yer alan haberlerini okumak için Burayı Site haritamızı incelemek için Burayı kullanabilirsiniz.

Giriş - Google - Alexa - Xhtml - WordPress - Haber Blogu 2008-2011 Tüm Hakları Saklıdır.