Haber Blogu

iMesh 9.0 Türkçe versiyon indir

Ünlü P2P yazılımlarından imesh’in 9.0 sürümü yayımlandı. Türkçe ile birlikte toplam 9 dil desteği bununan bu paylaşım programı ile 2 milyondan fazla orjinal yapımcısından lisanslı şarkı (mp3) ve video, film indirebilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olan bu program, Windows 95, NT, 98, Me veya Macintosh üzerinde desteklenmemekte, kurulduğu zaman ise yaklaşık 13 mb yer kaplamakta. Program ayrıca Windows Media Player desteği de istemekte.

Üretici sitesinden edindiğimiz bilgilere göre iMesh 9.0 kullanmak tamamen yasal. Hizmeti kullanırken ücretsiz şarkıların yanı sıra, satın alınabilecek şarkıları da görebileceksiniz.

Bakın iMesh kendi sitesinde bu konu hakkında ne diyor:

Apple-style-span” style=”border-collapse: separate; color: #000000; font-family: Arial; font-size: 12px; font-style: normal; font-variant: normal; font-weight: normal; letter-spacing: normal; line-height: normal; orphans: 2; text-indent: 0px; text-transform: none; white-space: normal; widows: 2; word-spacing: 0px;”>iMesh, telif hakkı olan ve ücretsiz parçaları beraber içermektedir. Telif hakkı bulunan parçalar, altın bir dosya gösterimi ile belirtilmişlerdir ve üyelik hizmetimizle sınırsız şekilde veya her bir yükleme için 0.99 $ ödenerek erişilebilir. Aktif bir üyeliğiniz olduğu sürece, 15 milyondan fazla parçaya sınırsız erişiminiz olacaktır.
iMesh’da sunduğumuz müziğin tamamı %100 yasaldır.

Eğer siz debir iMesh sahibi olmak istiyorsanız BURADAN Türkçe iMesh 9.0 indirebilirsiniz.

Uyarı: Bu tarz P2P yazılımları kullanarak telif haklarını ihlal edecek paylaşımlar yapmamalısınız. Unutmayın, programı indirmek ve nasıl kullanacığınıza karar verip uygulamak sizin sorumluluğunuzdadır.

NOT: Programı indirdikten sonra mutlaka virüs taramasından geçiriniz.

İlginizi Çekebilir

Etiketler: , , , , , , , , , , ,

oyun

6 Yorumcu var “iMesh 9.0 Türkçe versiyon indir”

 1. tuğçe demir diyor ki:

  biri paylaştırsın ne olur :!:

 2. ozgur 22 diyor ki:

  fevkulade…

 3. presnayhan1979 diyor ki:

  dokor

 4. kürşat diyor ki:

  iğ hoşta bunu indirmesi sorun be daha kolay indirme sitili yapın :neutral:

 5. mehmet ali diyor ki:

  ne deyim bilmemki :???:

 6. imesh indir diyor ki:

  Paylaşım için çok teşekkürler arkadaşlar.

Şimdi Söz Sizde - Yorum Yapın

 

Sosyal Medya

Biliyor muydunuz?

2008 yılında yayım hayatına başlayan YazBuraya.com Haber Blogu, her gün Türkiye ve Dünya gündemindeki önemli olayları okurları ile birlikte yorumlayan, Türkiye'nin en büyük Haber Blogu projesidir.

 

2009 ve 2010 yıllarında "En İyi Haber Blogu" seçilen YazBuraya.com'u şu an (siz de dahil) toplam 117 Kullanıcı çevrimiçi olarak izlemektedir.

 

YazBuraya.com, yayım hayatına başladığı günden beri kazandığı başarılar ve röportajları ile defalarca görsel ve yazılı basında yer bulmuş, Türkiye'nin alanında nadir BLOG oluşumları arasında gösterilmektedir.

 

Projenin basında yer alan haberlerini okumak için Burayı Site haritamızı incelemek için Burayı kullanabilirsiniz.

Giriş - Google - Alexa - Xhtml - WordPress - Haber Blogu 2008-2011 Tüm Hakları Saklıdır.