Haber Blogu

GTA indir (ücretsiz – Tam Sürüm)

GTA hakkında çok yazdık çizdik. Bu muhteşem oyun 1997 yılında çıktığında nasıldı hiç merak ettiniz mi? Gerçi bir çoğumuz çocukluk veya gençlik dönemlerimizde bu oyunu oynamışızdır. O zamanlar MMX makinalarımız vardı. Hatta 486DX ler bile duruyordu piyasada yanlış hatırlamıyorsam.

GTA 1

Neyse efendim gelgelelim yıl 2009. GTA üreticileride demişler biz bu oyunun ilk versiyonunu yani GTA 1′i ücretsiz dağıtalım. Dağıtalım ki insanlar nostalji yaşasın, 2D keyfini birkez daha hatırlasın. :)

Şimdi oyunu indirmek için aşağıda verdiğimiz link’e tıklamanız gerekiyor. Link’te karşınıza bir sözleşme çıkacak. “I Agree” kutucuğunu işaretleyip, SUBMIT dediğinizde GTA 1 i bilgisayarınıza indirmeye başlayabilirsiniz efendim.

NOT: Dilerseniz BURDAN GTA 2′yi de ücretsiz indirebilirsiniz.

GTA indirmek için TIKLAYINIZ

İlginizi Çekebilir

Etiketler: , , ,

oyun

1 Yorum var “GTA indir (ücretsiz – Tam Sürüm)”

  1. murat kocabey diyor ki:

    cok güzel oyun

Şimdi Söz Sizde - Yorum Yapın

 

Sosyal Medya

Biliyor muydunuz?

2008 yılında yayım hayatına başlayan YazBuraya.com Haber Blogu, her gün Türkiye ve Dünya gündemindeki önemli olayları okurları ile birlikte yorumlayan, Türkiye'nin en büyük Haber Blogu projesidir.

 

2009 ve 2010 yıllarında "En İyi Haber Blogu" seçilen YazBuraya.com'u şu an (siz de dahil) toplam 112 Kullanıcı çevrimiçi olarak izlemektedir.

 

YazBuraya.com, yayım hayatına başladığı günden beri kazandığı başarılar ve röportajları ile defalarca görsel ve yazılı basında yer bulmuş, Türkiye'nin alanında nadir BLOG oluşumları arasında gösterilmektedir.

 

Projenin basında yer alan haberlerini okumak için Burayı Site haritamızı incelemek için Burayı kullanabilirsiniz.

Giriş - Google - Alexa - Xhtml - WordPress - Haber Blogu 2008-2011 Tüm Hakları Saklıdır.