Haber Blogu

GTA 4 Full Türkçe Yama İndir

GTA 4GTA 4 hakkında çokça soru alıyoruz. Özellikle “cep telefonu” açamayanlar veya “numara çeviremeyenler” yoğun mesaj göndermekte. Bizde sizlere yardımcı olmak için oyununuzu çok daha anlaşılır kılacak Türkçe Yamasını yayımlama kararı aldık.

Oyunun Türkçe Yamasını BURDAN indirebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken konu ise yamayı uygulamadan önce virüs taramasından geçirmeniz ve eski GTA 4 dil dosyalarınızın yedeğini almanız.

İyi oyunlar..

NOT: Oyun ile alakalı diğer sorularınızı bu bölümümüze “Ahkam Kesin” biz veya okurlarımız size yardımcı olmaya çalışalım.

UNUTMAYIN : Paylaşılmayan bilgi değersizdir.

İlginizi Çekebilir

Etiketler: , , , , ,

oyun

33 Yorumcu var “GTA 4 Full Türkçe Yama İndir”

  1. mert bayındır diyor ki:

    herşey gta 4 için xD

  2. Mehmet Karataş diyor ki:

    cok guzel oyun umarım herkes begenır

  3. dgkn diyor ki:

    harika olmuş

Şimdi Söz Sizde - Yorum Yapın

 

Sosyal Medya

Biliyor muydunuz?

2008 yılında yayım hayatına başlayan YazBuraya.com Haber Blogu, her gün Türkiye ve Dünya gündemindeki önemli olayları okurları ile birlikte yorumlayan, Türkiye'nin en büyük Haber Blogu projesidir.

 

2009 ve 2010 yıllarında "En İyi Haber Blogu" seçilen YazBuraya.com'u şu an (siz de dahil) toplam 16 Kullanıcı çevrimiçi olarak izlemektedir.

 

YazBuraya.com, yayım hayatına başladığı günden beri kazandığı başarılar ve röportajları ile defalarca görsel ve yazılı basında yer bulmuş, Türkiye'nin alanında nadir BLOG oluşumları arasında gösterilmektedir.

 

Projenin basında yer alan haberlerini okumak için Burayı Site haritamızı incelemek için Burayı kullanabilirsiniz.

Giriş - Google - Alexa - Xhtml - WordPress - Haber Blogu 2008-2011 Tüm Hakları Saklıdır.