Haber Blogu

Google Navigasyon Programı ücretsiz indir

Google Maps Navigtion Navigasyon programı ile tamamen ücretsiz yön bulma hizmeti almak artık mümkün.

Uydu destekli yön bulma sistemi (Navigasyon) üreten firmaları zor durumda bırakan bu haber, geçtiğimiz Eylül ayında duyrulmuş ve ücretli hizmet sağlayıcı şirketlerin hisselerini biranda düşüş eğilimine sürüklemişti. Google‘ın bu hamlesine karşın, yeni strateji arayışlarına giren firmalardan ise şimdiye kadar bu ücretsiz hizmete alternatif oluşturacak ve “ücret ödemeye değer” bir yenilik gelmezken, ileriki dönemde çok daha fazla işletim sistemi ile uyumlu hale getirilmesi beklenen Maps Navigation programının pazar lideri olacağına kesin gözüyle bakılıyor.

Google Maps Navigation hangi cihazlarda çalışır?

İnternet devi Google‘ın halihazırda sunduğu maps hizmetini derinleştirerek, cep telefonları ve mobil araç sistemleri için hazırladığı ve ücretsiz olarak sunduğu Maps Navigation programı sayesinde  başka hiçbir programa gerek kalmaksızın, uyumlu cihazlar yardımıyla başarılı bir Nevigasyon hizmeti almak mümkün.

Eğer kullanıcı bu GPS hizmetini cep telefonuna kurmak istiyorsa, ilgili cihazın işletim sistemi veya modeli; Android, Windows Mobile, Java, Symbian s60 (Nokia) , Palm Os, iPhone veya BlackBerry olmalı.

Nasıl İndirilir ?

Ücretsiz Navigasyon (GPS) programını indirmek için BU SAYFAYI ziyaret edip, sol üst köşede bulunan ve “Enter Your Number” ibaresi ile işaretlenmiş alana ülke kodunuz ile birlikte cep telefonu numaranızı girmeniz gerekiyor. (ör: +905xx xxx xx xx)  Bu işlemden sonra cep telefonunuza gelecek  bir Google linki sayesinde indirme işlemini kolaylıkla yapabiliyorsunuz.

Cep telefonu’nda Navigasyon Kullanımı (video izle)

İlginizi Çekebilir

Etiketler: , , , , , , ,

oyun

40 Yorumcu var “Google Navigasyon Programı ücretsiz indir”

 1. cuma kılıç diyor ki:

  çok güzel program

 2. soner diyor ki:

  ben bu google navigasyonu çok merak ediyorum ve merakımı gidermek için indiriyorum..

 3. kemal öz diyor ki:

  arkadaşlar bu nasıl indiriliyor

 4. mustafa aslan diyor ki:

  ümüt ediyorum sorunsuz kullana bilirim

 5. by psko diyor ki:

  mükemmel…

 6. taner ersoy diyor ki:

  teşekkürler, ellerinize sağlık.

 7. ilkay ŞANLI diyor ki:

  ÇOK GEREKLİ BİR OLAY…

 8. cengiz çavuşoglu diyor ki:

  cok super ve cok faydalı bişey gercekten

Şimdi Söz Sizde - Yorum Yapın

 

Sosyal Medya

Biliyor muydunuz?

2008 yılında yayım hayatına başlayan YazBuraya.com Haber Blogu, her gün Türkiye ve Dünya gündemindeki önemli olayları okurları ile birlikte yorumlayan, Türkiye'nin en büyük Haber Blogu projesidir.

 

2009 ve 2010 yıllarında "En İyi Haber Blogu" seçilen YazBuraya.com'u şu an (siz de dahil) toplam 19 Kullanıcı çevrimiçi olarak izlemektedir.

 

YazBuraya.com, yayım hayatına başladığı günden beri kazandığı başarılar ve röportajları ile defalarca görsel ve yazılı basında yer bulmuş, Türkiye'nin alanında nadir BLOG oluşumları arasında gösterilmektedir.

 

Projenin basında yer alan haberlerini okumak için Burayı Site haritamızı incelemek için Burayı kullanabilirsiniz.

Giriş - Google - Alexa - Xhtml - WordPress - Haber Blogu 2008-2011 Tüm Hakları Saklıdır.