Haber Blogu

Facebook’ta arkadaş etiketlemek için fotoğraflar

Facebook arkadaş etiketleme son zamanlarda hayli moda olan bir tred. Arkadaş etiketlemek için özel olarak tasarlanmış fotoğraflar ile facebook arkadaş listenizden dilediğiniz kişileri, seçtiğiniz bir arkadaş etiketleme fotoğrafı üzerinde işaretleyebiliyor ve hazırladığınız bu resmi facebook profilinizde kolayca paylaşabiliyorsunuz.

Sizler için derlediğimiz arkadaş etiketleme fotoğraflarına BURADAN kolayca ulaşabilir, fotogalerimizden seçtiğiniz bir etiketleme resmini bilgisayarınıza indirdikten sonra face profilinize yükleyerek, sınırsız eğlencenin tadına varabilirsiniz.

Özellikle “sevimli eleştiriler” yapmak için tercih edilen bu yöntemle bugüne kadar dünyadaki binlerce kullanıcı, “etiketleme resmi” üzerinde beğendiği bir karakteri arkadaşına ithaf ederek eğlendi. Eğer siz de bu kervana katılmak istiyorsanız elinizi çabuk tutmanızda fayda var. Zira birçok resim şimdiden parsellenmiş durumda :)

İlginizi Çekebilir

Etiketler: , , , ,

oyun

Şimdi Söz Sizde - Yorum Yapın

 

Sosyal Medya

Biliyor muydunuz?

2008 yılında yayım hayatına başlayan YazBuraya.com Haber Blogu, her gün Türkiye ve Dünya gündemindeki önemli olayları okurları ile birlikte yorumlayan, Türkiye'nin en büyük Haber Blogu projesidir.

 

2009 ve 2010 yıllarında "En İyi Haber Blogu" seçilen YazBuraya.com'u şu an (siz de dahil) toplam 17 Kullanıcı çevrimiçi olarak izlemektedir.

 

YazBuraya.com, yayım hayatına başladığı günden beri kazandığı başarılar ve röportajları ile defalarca görsel ve yazılı basında yer bulmuş, Türkiye'nin alanında nadir BLOG oluşumları arasında gösterilmektedir.

 

Projenin basında yer alan haberlerini okumak için Burayı Site haritamızı incelemek için Burayı kullanabilirsiniz.

Giriş - Google - Alexa - Xhtml - WordPress - Haber Blogu 2008-2011 Tüm Hakları Saklıdır.