Haber Blogu

Ezel dizisinin Kenan Birkan’ı kim?

Milyonların beğeniyle takip ettiği Kenan İmirzalıoğlu, Cansu Dere ve Tuncel Kurtiz’in rol aldıkları Ezel dizisinde son zamanların en çok merak edilen konusu; Ramiz dayı’nın en büyük düşmanı Kenan Birkan‘ın kim olduğu, daha doğrusu bu karakteri kimin canlandıracağı…

Ay yapım prodüksiyonluğunda seyirci ile buluşan Ezel, özellikle son bölümlerinde izleyicisini birhayli meraklandırdı. Dizide Ramiz dayı’nın ezeli rakibi Kenan Birkan‘ın Cengiz Atay’ı hapisaneden kaçırması ile alevlenen olaylar, yeni sezonda Ezel’in kaderini belirleyecek gibi görünüyor.

Kimdir Kenan Birkan?

Ramiz dayı’nın yakın çevresi ile sohbetinden anlıyoruz ki Kenan Birkan, Ramiz dayı’nın eski bir dostu. Bu eski dostluğu bozan ise Ramiz Karaeski’nin çocuklarının annesi Selma hanım… Zira iki eski dostun aynı kadını sevmeleri ve Ramiz dayı’nın Selma hanımla birlikteliği, ikilinin hasım olmasının tek sebebi gibi görünüyor.

Dizide kendisinden çok daha güçlü oduğunu vurguladığı hasmı Kenan Birkan için planlar yapan Ramiz Karaeski, halen gizemini koruyan ve seyirci ile tanıştırılmamış bu karakteri nasıl alt edecek? Kızını ve sevdiği kadını bu adamdan nasıl koruyacak? Henüz yanıtını bulmamış soruların başında yer alıyor.

Ezeli düşmanı kim canlandıracak?

Ezel dizisinin yeni bölümünde izleyicinin karşısına çıkması muhtemel Kenan Birkan karakterinin kulislerde konuşulan oyuncu adaları ise şöyle;

 • Şener Şen
 • Uğur Yücel
 • Yetkin Dikinciler
 • Fikret Kuşkan
 • Köksal Engür
 • Settar Tanrıöven

NOT: Adı geçen oyunculardan Şener Şen, kendisine konu ile ilgili henüz bir teklif ulaşmadığını belirtse de, Ezel hayranlarının “Kenan” karakteri için en çok üzerinde durduğu ve istediği oyuncu olmayı sürdürüyor.

İlginizi Çekebilir

Etiketler: , , , ,

oyun

13 Yorumcu var “Ezel dizisinin Kenan Birkan’ı kim?”

 1. Fredi diyor ki:

  arkadaşlar filmin bir sezon daha gitmesi için Kenan bey Serdar olamaz. masada hiç kimse şaşırmaz iken Ramiz dayının suratı acip değişiyor.çünkü Kenanı bilen tek o.çünkü masaya gelen Kenan değil. Ezel oyuna başlıyalım derken kumar oyunundan bahsetmiyor….

 2. çetin diyor ki:

  benim tahminim listede ki iki genç isim Yetkin Dikinciler veya Fikret Kuşkan’ın oynayacağı yönündedir

 3. ali kaya diyor ki:

  arkadaşlar dikkatinizi çekerim kenan birkan ramiz dayıya göre daha çocuk yani şener şen gibi uğur yüzel gibi ismler oynayamaz daha genç bir oyuncu olsa gerek

Şimdi Söz Sizde - Yorum Yapın

 

Sosyal Medya

Biliyor muydunuz?

2008 yılında yayım hayatına başlayan YazBuraya.com Haber Blogu, her gün Türkiye ve Dünya gündemindeki önemli olayları okurları ile birlikte yorumlayan, Türkiye'nin en büyük Haber Blogu projesidir.

 

2009 ve 2010 yıllarında "En İyi Haber Blogu" seçilen YazBuraya.com'u şu an (siz de dahil) toplam 17 Kullanıcı çevrimiçi olarak izlemektedir.

 

YazBuraya.com, yayım hayatına başladığı günden beri kazandığı başarılar ve röportajları ile defalarca görsel ve yazılı basında yer bulmuş, Türkiye'nin alanında nadir BLOG oluşumları arasında gösterilmektedir.

 

Projenin basında yer alan haberlerini okumak için Burayı Site haritamızı incelemek için Burayı kullanabilirsiniz.

Giriş - Google - Alexa - Xhtml - WordPress - Haber Blogu 2008-2011 Tüm Hakları Saklıdır.