Haber Blogu

Eskişehir Tekel Bayii Kavgası (Video izle)

Eskişehir‘de geçtiğimiz gün bir tekel bayii‘ne giren ve alkollü olduğu sanılan 3 şahıs, ellerindeki vodka’yı bira ile takas etmek istedi. Büfe sahibi şahısların isteğini reddedince ortalık bir anda karıştı.

Geceyarısı elindeki Vodka şişesi ile Eskişehir merkezindeki bir tekel bayiine giren şahıs, vodka karşılığında büfe sahibinden bira talep etti. Büfe sahibi teklifi reddedince, şahsın arkasından olay yerine giren arkadaşları, büfeciyi ikna etmeye çalıştılar.

Tam bu esnada çevre esnaflardan (adının Ahmet olduğu öğrenilen) bir vatandaş, büfe’ye girerek alkollü gurubu uzaklaştırmak istedi. Ahmet bey’in çağrısına uymayan şahıslar kargaşa çıkardı. Çıkan kargaşada iki yerinden bıçaklanan Ahmet bey, grubu uzaklaştırmak için Rakı, meşrubat ve bira şişeleri fırlatmaya başladı.

Olay sonrası bir anda mahşer yerine dönen tekel bayii‘nde çıkan kavga neticesinde yaklaşık 4500 TL maddi hasar olduğu tahmin ediliyor.

İşte Eskişehir Tekel Bayii Kavgası

Uyarı: Bu video görseli yüksek miktarda küfür, kötü örnek olabilecek davranış ve şiddet içermektedir. Eğer 18 yaşını doldurmadıysanız lütfen aşağıdaki video’yu izlemeden bu sayfayı kapatınız.

İlginizi Çekebilir

Etiketler: , , ,

oyun

Şimdi Söz Sizde - Yorum Yapın

 

Sosyal Medya

Biliyor muydunuz?

2008 yılında yayım hayatına başlayan YazBuraya.com Haber Blogu, her gün Türkiye ve Dünya gündemindeki önemli olayları okurları ile birlikte yorumlayan, Türkiye'nin en büyük Haber Blogu projesidir.

 

2009 ve 2010 yıllarında "En İyi Haber Blogu" seçilen YazBuraya.com'u şu an (siz de dahil) toplam 18 Kullanıcı çevrimiçi olarak izlemektedir.

 

YazBuraya.com, yayım hayatına başladığı günden beri kazandığı başarılar ve röportajları ile defalarca görsel ve yazılı basında yer bulmuş, Türkiye'nin alanında nadir BLOG oluşumları arasında gösterilmektedir.

 

Projenin basında yer alan haberlerini okumak için Burayı Site haritamızı incelemek için Burayı kullanabilirsiniz.

Giriş - Google - Alexa - Xhtml - WordPress - Haber Blogu 2008-2011 Tüm Hakları Saklıdır.