Haber Blogu

En Komik Tv Gafları Canlı Yayın Kazaları izle

TV (Televizyon) ekranlarından izlediğimiz canlı yayın kazaları kimi zaman komik, kimi zaman trajik, kimi zaman da düşündürücü olabiliyor.

Bundan yıllar yıllar önce Hande Ataizi ve Cem Davran’nın sunuculuğunu yaptığı bir canlı yayın sırasında Sevda Demirel’in sinirlenip, bir anda Hande’ye attığı o osmanlı tokadı, televizyon tarihinde hala konuşulanlar arasında…  Öte yandan TRT ekranlarına bir loto çekiliş gecesi noter’in dengesini kaybedip düşmesi de dikkatli izleyicilerin hafızalarında hala komik hala enteresan…

Peki ya Tv gafları?  “Bitti demediniz mi lan” cümlesinden tutun da, Mehmet Ali Birand’ın komik, canlı yayın gafları‘na varıncaya kadar pek çok TV kazası, birazdan izleyeceğiniz video haberimizde.

Hepinize keyifli seyirler

İlginizi Çekebilir

Etiketler: , , , ,

oyun

Şimdi Söz Sizde - Yorum Yapın

 

Sosyal Medya

Biliyor muydunuz?

2008 yılında yayım hayatına başlayan YazBuraya.com Haber Blogu, her gün Türkiye ve Dünya gündemindeki önemli olayları okurları ile birlikte yorumlayan, Türkiye'nin en büyük Haber Blogu projesidir.

 

2009 ve 2010 yıllarında "En İyi Haber Blogu" seçilen YazBuraya.com'u şu an (siz de dahil) toplam 18 Kullanıcı çevrimiçi olarak izlemektedir.

 

YazBuraya.com, yayım hayatına başladığı günden beri kazandığı başarılar ve röportajları ile defalarca görsel ve yazılı basında yer bulmuş, Türkiye'nin alanında nadir BLOG oluşumları arasında gösterilmektedir.

 

Projenin basında yer alan haberlerini okumak için Burayı Site haritamızı incelemek için Burayı kullanabilirsiniz.

Giriş - Google - Alexa - Xhtml - WordPress - Haber Blogu 2008-2011 Tüm Hakları Saklıdır.