Haber Blogu

Cübbeli Ahmet Hoca İslama Göre Cinsel İlişki izle

Cübbeli Ahmet Hoca katıldığı canlı yayında gelen bir izleyici sorusu üzerine, islama göre cinsel ilişki pozisyonları hakkında bilgiler verdi.

Flash Tv ekranlarında Ramazan ayı boyunca program yapacak olan Cübbeli Ahmet Hoca lakaplı Ahmet Mahmut Ünlü, İslam’ın cinsel ilişkide koyduğu kuralları açıkladı. Konu hakkında detaylı bir kitap çalışması olduğunu da söyleyen Cübbeli hoca, canlı yayında gelen bir izleyici sorusu üzerine cinsel ilişkide neler yapılması gerektiği anlattı.

İslamiyete göre ters ilişkinin haram olduğunu söyleyen hoca,

Cübbeli Ahmet Hoca

Cübbeli Ahmet Hoca.

Kur-an!da “Kadınlar Sizin Tarlalarınızdır” ifadesinin geçtiğini ve beylerin eşleri ile döl yatağı mevzu bahis olmak koşuluyla diledikleri pozisyonda ilişkiye girebileceklerini söyledi.

İslama göre cinsel ilişki pozisyonları hakkında Cübbeli Hoca’nın söylediklerini, aşağıdaki video üzerinden izleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Etiketler: , , ,

oyun

1 Yorum var “Cübbeli Ahmet Hoca İslama Göre Cinsel İlişki izle”

  1. helin sevinç diyor ki:

    Bu programın ismini öğrenmemiz mümkün mü?

Şimdi Söz Sizde - Yorum Yapın

 

Sosyal Medya

Biliyor muydunuz?

2008 yılında yayım hayatına başlayan YazBuraya.com Haber Blogu, her gün Türkiye ve Dünya gündemindeki önemli olayları okurları ile birlikte yorumlayan, Türkiye'nin en büyük Haber Blogu projesidir.

 

2009 ve 2010 yıllarında "En İyi Haber Blogu" seçilen YazBuraya.com'u şu an (siz de dahil) toplam 17 Kullanıcı çevrimiçi olarak izlemektedir.

 

YazBuraya.com, yayım hayatına başladığı günden beri kazandığı başarılar ve röportajları ile defalarca görsel ve yazılı basında yer bulmuş, Türkiye'nin alanında nadir BLOG oluşumları arasında gösterilmektedir.

 

Projenin basında yer alan haberlerini okumak için Burayı Site haritamızı incelemek için Burayı kullanabilirsiniz.

Giriş - Google - Alexa - Xhtml - WordPress - Haber Blogu 2008-2011 Tüm Hakları Saklıdır.