Haber Blogu

2009 ÖSS sonuçları (Tc kimlik no ile)

1 milyon 300 bin‘den fazla adayın merakla beklediği 2009 ÖSS (öğrenci seçme sınavı) sonuçları 12 Temmuz 2009 pazar günü ÖSYM tarafından açıklandı. Adaylar ÖSS 2009′da aldıkları puanı TC kimlik numaralarını http://oss.osym.gov.tr/ adresindeki sorgu ekranına girerek öğrenebilecekler.

ÖSS 2009 SONUÇ SORGULAMAK için TIKLAYIN

Ayrıca adaylar, Turkcell‘in yürüttüğü bir hizmet ile cep telefonlarına “OSS” boşluk “TC kimlik numarasıyazarak 3366‘ya kısa mesaj atarak da ÖSS sonuçlarına kolayca ulaşabilecekler.  Turkcell hatlı cep telefonlarından gerçekleştirilebilecek  bu işlem için, müşteriler 8 SMS / 16 kontör ile ücretlendirilecek.

Avea aboneleri ise aynı işlemi AVEA hatlı cep telefonlarından da yapabilecekler.  Ayrıntılı bilgi için BURAYI kullanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Etiketler: , , , ,

oyun

Şimdi Söz Sizde - Yorum Yapın

 

Sosyal Medya

Biliyor muydunuz?

2008 yılında yayım hayatına başlayan YazBuraya.com Haber Blogu, her gün Türkiye ve Dünya gündemindeki önemli olayları okurları ile birlikte yorumlayan, Türkiye'nin en büyük Haber Blogu projesidir.

 

2009 ve 2010 yıllarında "En İyi Haber Blogu" seçilen YazBuraya.com'u şu an (siz de dahil) toplam 111 Kullanıcı çevrimiçi olarak izlemektedir.

 

YazBuraya.com, yayım hayatına başladığı günden beri kazandığı başarılar ve röportajları ile defalarca görsel ve yazılı basında yer bulmuş, Türkiye'nin alanında nadir BLOG oluşumları arasında gösterilmektedir.

 

Projenin basında yer alan haberlerini okumak için Burayı Site haritamızı incelemek için Burayı kullanabilirsiniz.

Giriş - Google - Alexa - Xhtml - WordPress - Haber Blogu 2008-2011 Tüm Hakları Saklıdır.