Haber Blogu

105 adet Ücretsiz icon arşivi indir

 örnek iconlar

Deviantart.com adresinde gezinirken bulduğum güzel bir icon arşivini sizinle paylaşmak istiyorum.  Öncelikle bilmeyenler için söyleyelim Deviantart, fotoğraf ve grafik ile ilgilenenler ve amatör web tasarımcıları için bulunmaz bir kaynaktır.  Biraz ingilizceniz varsa iyi olur ama yoksada boşverin, resimler size herşeyi anlatır…

Gelelim asıl konumuza: 

Yukarıda örneklemesini görmüş olduğunuz icon arşivi 105 adet 32×32 boyutlarında ve çeşitli formatlarda ( ico , png gibi ) iconlardan oluşmakta. Her türden tasarımcının işine yarayabilecek veya enazından fikir verebilecek ücretsiz bir kaynak. Ben sözü daha fazla uzatmadan siz BURDAN BUYRUN

İlginizi Çekebilir

Etiketler: , , , , ,

oyun

4 Yorumcu var “105 adet Ücretsiz icon arşivi indir”

 1. ayhan boztepe diyor ki:

  ellerinize sağlık güzel paylaşım

 2. nilay nil diyor ki:

  teşekkürler

 3. Sadık diyor ki:

  Çok güzel şimdi indiriyorum sağolun

 4. kadir sak diyor ki:

  kütahya doğumluyum.ticaretle uğraşıyorum.bilgisayar hobimdir.güzel bir paylaşım.tenks..

Şimdi Söz Sizde - Yorum Yapın

 

Sosyal Medya

Biliyor muydunuz?

2008 yılında yayım hayatına başlayan YazBuraya.com Haber Blogu, her gün Türkiye ve Dünya gündemindeki önemli olayları okurları ile birlikte yorumlayan, Türkiye'nin en büyük Haber Blogu projesidir.

 

2009 ve 2010 yıllarında "En İyi Haber Blogu" seçilen YazBuraya.com'u şu an (siz de dahil) toplam 16 Kullanıcı çevrimiçi olarak izlemektedir.

 

YazBuraya.com, yayım hayatına başladığı günden beri kazandığı başarılar ve röportajları ile defalarca görsel ve yazılı basında yer bulmuş, Türkiye'nin alanında nadir BLOG oluşumları arasında gösterilmektedir.

 

Projenin basında yer alan haberlerini okumak için Burayı Site haritamızı incelemek için Burayı kullanabilirsiniz.

Giriş - Google - Alexa - Xhtml - WordPress - Haber Blogu 2008-2011 Tüm Hakları Saklıdır.